UNIranLogoUNFlagblue
United Nations Iran
سازمان ملل متحد در ایران
UNIranLogoIranFlag larg

فروردین 96 - دبیرکل سازمان ملل و مدیر کل فائو انتصاب مدیر اجرایی جدید برنامه جهانی غذا را اعلام کردند

فروردین 96 - دبیرکل سازمان ملل و مدیر کل فائو انتصاب مدیر اجرایی جدید برنامه جهانی غذا را اعلام کردند

آنتیونیو گوترش، دبیر کل سازمان ملل متحد و خوزه گرازیانو داسیلوا، مدیر کل فائو، انتصاب دیوید بیزلی را به عنوان مدیر اجرایی جدید برنامه جهانی غذا (WFP) اعلام کردند.

به گزارش نمایندگی سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد (فائو) در جمهوری اسلامی ایران، آقای بیزلی به عنوان مدیر اجرایی برنامه جهانی غذا که از ایالات متحده آمریکاست، در سطح معاون دبیر کل سازمان ملل متحد، جانشین خانم ارتارین کازین هموطن خود شده است.  هیأت اجرایی برنامه جهانی غذا نیز موافقت خود را با این انتصاب اعلام داشت.

مدیر اجرایی جدید برنامه جهانی غذا متولد سال 1957 است و تحصیلات  عالی خود را دانشگاه کلمسون انجام داده و دارای درجه دکترای حقوق از دانشگاه کارولینای جنوبی و کارشناسی حقوق از دانشکده حقوق همان دانشگاه است.

گفتنی است، شهر رم (پایتخت ایتالیا) در برنامه‌های سازمان ملل در خصوص توسعه‌، فعالیت‌های بشردوستانه، کمک‌های مقاوم‌سازی، خدمات، دانش و تأمین مالی در حوزه‌های غذا، کشاورزی و توسعه متحول‌کنند روستایی جایگاهی محوری دارد.

سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد  (FAO)، برنامه جهانی غذا (WFP) و صندوق بين المللی توسعه کشاورزی (IFAD)،  به عنوان سه آژانس سازمان ملل متحد مستقر در رم، انواع گسترده‌ای از دانش، تخصص مالی و فنی و نیز نشست‌های بین‌المللی شناخته شده‌ای برای بحث و بررسی درباره مسائل سیاستگذاری مرتبط با امنیت غذایی، کشاورزی و تغذیه را ارائه می‌کنند.

 

Last modified onMonday, 03 April 2017 13:22
back to top

UN Offices in Iran

News and Stories

Resources

UN Offices Stories

UN Offices Stories

About Us

Follow Us

×

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about our new stories and job vacancies from UN in Iran and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time