UNIranLogoUNFlagblue
United Nations Iran
سازمان ملل متحد در ایران
UNIranLogoIranFlag larg

مرداد 96 - کارگاه آموزشی برای پژوهشگران شرکت آب و فاضلاب استان تهران

آقای سیدمحمدامین طباطبایی در حال ایراد توضیحات برای شرکت کنندگان آقای سیدمحمدامین طباطبایی در حال ایراد توضیحات برای شرکت کنندگان

مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد کارگاه آموزشی یک روزه "بازیابی اطلاعات و اسناد سازمان ملل متحد از طریق وب سایت این سازمان جهانی" را برای 8  نفر از پژوهشگران و کارشناسان دفتر توسعه پایدار و اقتصاد محیط زیست شرکت آب و فاضلاب استان تهران در ساختمان سازمان ملل متحد  در  9 مرداد ماه  1396 برگزار کرد.  

آقای داوود نور محمدی، مدیر دفتر مزبور در  کارگاه آموزشی حضور داشت.  اجرای هماهنگی برای تشکیل جلسه به عهده آقای سید ابراهیم نزل آبادی و برگزاری آن به عهده خانم نازنین قائم مقامی، کتابدار مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد و آقای سیدمحمدامین طباطبایی، کارآموز مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد بود که  به ایراد توضیحاتی درمورد برخی نکات  اساسی درباره ملل متحد و چگونگی بازیابی و جستجوی اطلاعات مرتبط با توسعه پایدار و موضوع آب و توسعه در وب سایت  های مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد، سازمان ملل متحد در ایران و وب سایت جهانی سازمان ملل متحد  پرداختند. صفحه "آب"  به عنوان یکی از موضوعات جهانی مرور شد. اسناد و گزارش های مربوطه نیز معرفی گردید. تمرکز جلسه بر موضوع در دسترس بودن و مدیریت پایدار آب و تاسیسات بهداشتی بود.    

 بررسی اجمالی و جستجو در برخی پایگاه های اطلاعاتی از جمله UNTERM، UNODS  همچنین بانک جهانی به عنوان یکی از کارگزاری های تخصصی ملل متحد بخشی از برنامه این کارگاه بود.

شرکت کنندگان همچنین به طور خاص با نحوه دسترسی به گزارش ها و داده های مرتبط با مسائل آب در سایت های زیرمجموعه سازمان ملل متحد آشنا شدند.

نسخه هایی از نمودار سازمانی نظام ملل متحد به شرکت کنندگان ارائه گردید.

آقای داوود نور محمدی، مدیر  دفتر توسعه پایدار و اقتصاد محیط زیست شرکت آب و فاضلاب استان تهران  ضمن ابراز رضایت از کارگاه آموزشی، اظهار امیدواری کرد این گونه همکاری ها تداوم یابد.

کارگاه آموزشی "بازیابی اطلاعات و اسناد ملل متحد" به عنوان فعالیتی در زمینه اطلاع رسانی و آموزشی به وسیله مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد مرتبا برای گروه های علاقه مند برگزار می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره شرکت در این کارگاه ها و چگونگی برگزاری آن با خانم نازنین قائم مقامی فراهانی به آدرس ایمیل: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.   یا  شماره تلفن 22873837 تماس حاصل فرمائید.

Last modified onSunday, 13 August 2017 09:18
back to top

UN Offices in Iran

News and Stories

Resources

UN Offices Stories

UN Offices Stories

About Us

Follow Us

×

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about our new stories and job vacancies from UN in Iran and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time