UNIranLogoUNFlagblue
United Nations Iran
سازمان ملل متحد در ایران
UNIranLogoIranFlag larg

تیر 98 - فراخوان دبیر کل سازمان ملل متحد برای ترویج میراث نلسون ماندلا

تیر 98 -  فراخوان دبیر کل سازمان ملل متحد برای ترویج میراث نلسون ماندلا

تهران 27 تیر 1398 (مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد) -- دبیر کل سازمان ملل متحد در پیامی به مناسبت روز بین المللی نلسون ماندلا،  18 ژوییه 2019 برابر با 27 تیرماه جاری از جهانیان خواست تا میراث ماندلا را پذیرا و الهام بخش الگوی او باشند.

متن کامل پیام آنتونیو گوترش به شرح زیر است:

در این روز، ما به مدافع بی همتای جهان برای شرافت و برابری و یکی از رهبران برجسته و الهام بخش زمان خود، ادای احترام می کنیم. نلسون ماندلا نماد شجاعت، محبت و تعهد به آزادی، صلح و عدالت اجتماعی است. او با این اصول زندگی کرد و آماده بود تا آزادی و حتی زندگی خود را برای آن ها قربانی کند.

 فراخوان نلسون ماندلا برای انسجام اجتماعی و امحای نژادپرستی، امروزه به ویژه ارتباط با نفرت پراکنی دارد که در سر تا سر جهان سایه افکنده است. همانگونه که ما به گونه ای دسته جمعی برای صلح، ثبات، توسعه پایدار و حقوق بشربرای همه تلاش می کنیم،        می توانیم یاد آور نلسون ماندلا به عنوان الگویی برای همه شویم.

بهترین ادای احترام، در اقدامات مانهفته است. پیام نلسون ماندلا به جهان روشن است. هر یک از ما می تواند برای تغییر و تحول گامی بردارد. همه ما وظیفه انجام این کار را داریم. در این روزانعکاس زندگی و فعالیت های نلسون ماندلا، اجازه دهید میراث او را پذیرا و الهام بخش الگوی او باشیم.

Last modified onThursday, 18 July 2019 11:11
back to top

UN Offices in Iran

News and Stories

Resources

UN Offices Stories

UN Offices Stories

About Us

Follow Us

×

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about our new stories and job vacancies from UN in Iran and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time